Cumartesi, Kasım 16, 2013

LEGEND 2: Eski efsanelerin eridiği bir event daha...

Mekan: Rusya

Wikipedia'da yer almayan ve Google'dan arayıp sitesine ulaşmanın bile bir bulmaca olduğu LEGEND 2 isimli depresif bir gece...

Kaybedenler:
Mirko Cro Cop, Melvin Manhoef, Paul Daley, Alexei IgnashovVay be... şu Cro Cop ve Alexi Ignashov, taa en eski 2001 yapımı Playstion2 oyunu K-1'de vardı be : ) Bugün "MMA biliyo musun abi?" diyen çocuklarla konuşuyorum Wanderlei Silva'yı tanımıyolar.. Yaşlandık.

2 yorum:

Unknown dedi ki...

Badr ve Zabit maçlarını izledim,Alexey Ignashov nefes alış veriş sesini duyduktan sonra dedim bu adam yaşlanmış,çok geri planda kaldı,Badr da bunu kullanarak fazla agresif takılmadı.Zabiti bu maçta begenmedim,Malvin in hakkıydı da neyse.,Eski K1 heyecanından zerre kadar kalmasada izleniyor.

Adsız dedi ki...

A drop field incorporates a hinged lid with quantity of} locks whereas a drop bucket doesn't contain a lid. The contents of drop buckets and drop boxes are collected and counted 퍼스트카지노 by the on line casino on a scheduled basis. Denominations can vary from 1 cent ("penny slots") all greatest way|the way in which} as much as} $100.00 or extra per credit.

Yorum Gönder