![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiG1TXnR5xHEjVKoQBcGHKvUG9N27jQuoId2jjUMRGPL_yYXdZpdU35klNw-RZdYFKQJ4Zpgixe7zs6K5zbiynaII2dAeBPyM0zJ2QuFr9B6PIA5Hhyphenhypheng_j86WzpLLr9626-rGVZvJ4r-MIO/s320/n575381018_2292494_450944.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhLxo8wLaqEze3FpEeNde17LTwssaL4ju7WHwYLeJmMK3EZTfEp8DesGmitDmcW_RzpLbTU7r48U8uv-3my4__rVI5B3bBJ0YLr1DSGCRNUNd0tUCGqs7dsaMoeTn08V-0mr-J5xSIlVopR/s320/n575381018_2292492_7413875.jpg)
Bildiğiniz gibi Burak Değer Biçer ve BRASA TR'den daha önce de blogumuzda bahsetmiştik. Dünya'nın en iyi BJJ (Brazilian Jiu-Jitsu) takımlarından biri olan BRASA'nın Türkiye kolu BRASA TR, Turkiye'nin ilk BJJ ve MMA takımı. Istanbul'un iki yakasında ve Ankara'da şubeleri olan BRASA TR, gectiğimiz günlerde dünyaca ünlü jiu-jitsu'cu IGOR SILVA'yı ağırladı. Igor Silva, bir hafta boyunca Etiler Sporium'da BRASA TR ile jiu-jitsu seminerleri verdi.
BRASA TR facebook grubu: http://www.facebook.com/group.php?gid=44066071520&ref=ts
BRASA TR web sitesi: http://brasatr.com
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder